Cariere

Cheia succesului grupului MERIDIAN o reprezinta angajatii sai - resursa umana. Convingerea noastra este aceea ca atat interesele personale cat si cele profesionale trebuie sa se dezvolte in stransa legatura, deoarece motivarea si dezvoltarea competentelor echipei noastre au stat intotdeauna la baza dezvoltarii MERIDIAN.

La MERIDIAN toti suntem parte a unei echipe, iar principalele valori la care ne raportam in munca noastra sunt:

  • orientarea catre client;
  • perfectionarea continua;
  • onestitate, integritate si responsabilitate;
  • munca in echipa;
  • recunoasterea meritelor angajatilor.

Program Internship MERIDIAN Grup Bucuresti

Daca iti doresti sa capeti experienta intr-unul dintre domeniile: marketing, asigurari sau administrativ, sau daca vrei sa iti pui cunostintele la incercare si mai ales sa vezi cum teoria se transpune in practica, aplica acum pentru un internship la MERIDIAN Grup.

Tipul jobului: full-time/part-time

Nivelul: absolvent/masterand/student in an terminal

Cerinte:
Asteptam CV sau scrisoare de intentie din partea ta daca:
- esti student in an terminal, masterand sau proaspat absolvent al unei facultati de profil;
- vrei sa iti pui in aplicare cunostintele dobandite pe parcursul anilor de studiu;
- vrei sa capeti experienta implicandu-te in mod activ in activitatea companiei noastre.

Responsabilitati:
- prezenta la sediul companiei conform time-sheet-ului stabilit de comun acord cu coordonatorul;
- seriozitate si implicare;

Iti asiguram urmatoarele:
- Mentor;
- Instruire;
- Program de lucru flexibil (4h-8h);
- Participare activa la proiectele in derulare;
- Evaluare si scrisoare de recomandare din partea companiei;
- Inscrierea CV-ului in baza de date a companiei si prioritate pentru ocuparea joburilor viitoare;
- internship platit, detaliile urmand sa fie discutate in cadrul interviului.

Persoanele interesate pot trimite CV-ul pe adresa resurse.umane@automeridian.ro

Consulta aici lista de job-uri disponibile.

Descrierea companiei:

MERIDIAN Grup este un concesionar al marcilor Dacia – Renault. Companiile din grupul MERIDIAN isi desfasoara activitatea in domenii dintre cele mai diverse, obiectivul principal fiind acelasi: furnizarea de produse si servicii la standarde inalte.
Succesul nostru depinde de succesul clientilor nostri.
Pentru a ne atinge obiectivele, vom continua sa ne bazam pe increderea clientilor nostri, dar mai ales pe activitatea lor alaturi de noi.